Inteligentny Dom to nie stacja kosmiczna.
My też mieszkamy w domach!

Nie komplikujmy prostych czynności.
Zawsze skupiamy się na tym, żeby tworzone przez nas systemy były „uszyte” pod Państwa potrzeby.

NASZA SPECJALIZACJA

Głównym zakresem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo systemów Inteligentnego Domu w standardzie KNX.
W zakres naszych usług wchodzą również: systemy alarmowe i monitoringu, systemy multiroom audio/video, pomieszczenia kina domowego, a także „pokoje bezpieczeństwa” (tzw. panic room).

NASZA WIZJA

„Maksymalnie to uprośćmy!” – w tym zdaniu zawiera się cała filozofia projektowanych przez nas systemów Inteligentnego Budynku.
Bardzo dbamy o to, żebyś czuł się w swoim domu swobodnie i nie zmieniał dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków. Cała inteligencja budynku powinna mieć miejsce poza Twoją świadomością.

NASZA MISJA

Robimy wszystko, żeby proces budowy Twojego domu przebiegał dla Ciebie bezstresowo, a korzystanie z systemu było proste i intuicyjne.
Dążymy do tego, żeby nasze systemy ułatwiały zarządzanie budynkiem, zwiększały ich energooszczędność, a Ciebie cieszyły wysokim komfortem i wszechstronnością.

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jesteśmy zespołem inżynierów, automatyków i programistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w instalacjach automatyki budynkowej, systemach zabezpieczeń i nadzoru, nagłośnieniu pomieszczeń i infrastrukturach sieciowych.
Nasze umiejętności doskonale wpisują się w zakres Inteligentnych Budynków.

Od początku naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki realizacji w północnej Polsce, w których zastosowaliśmy następujące rozwiązania:

Systemy Inteligentnego Domu w standardzie KNX 98%
Systemy alarmowe i monitoringu CCTV 92%
Systemy multiroom 62%
Profesjonalne nagłośnienie pomieszczeń 85%
Pomieszczenia kina domowego 54%

DLACZEGO MY?

Dobór firmy integratorskiej to tak naprawdę wybór partnera, z którym jako Inwestor będziesz związany przez długie lata użytkowania nieruchomości.
Za decyzją o nawiązaniu współpracy na naszą firmą przemawiają następujące atuty:

  • Jesteśmy jedną z firm o najdłuższym stażu w branży inteligentnych domów w Polsce.
  • Jesteśmy jedyną firmą w północnej Polsce, która posiada certyfikat KNX TUTOR – najwyższy poziom certyfikacji KNX, oraz jest członkiem CEDIA – organizacji gwarantującej wykonanie systemów zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.
  • Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów o różnym stopniu zaawansowania zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i komercyjnych.
  • Zlecając nam wykonanie systemów otrzymujecie Państwo jednego wykonawcę odpowiedzialnego za całość realizacji począwszy od sporządzenia projektu, aż do wykonania pomiarów i odbiorów gotowej instalacji.
  • Współpracujemy z wiekszością największych firm z branży hydrauliki, ogrzewania i wentylacji w naszym regionie, co pozwoliło na stworzenie schematów działań, dzięki którym Państwa budowa będzie przebiegała bez przestojów i niepotrzebnego stresu.
  • Jesteśmy polecani przez wielu trójmiejskich architektów i projektantów wnętrz.
  • Dzięki długoletniej, bezpośredniej współpracy z producentami urządzeń, mamy możliwość zaproponowania najlepszych cen na rynku.
  • Udzielamy rozszerzonej 36-miesięcznej gwarancji na nasze usługi.
  • Błyskawicznie reagujemy na Państwa zgłoszenia

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Zdajemy sobie sprawę, że dzięki aktywności wielu internetowych „ekspertów” Inteligentny Dom wygląda na dużo bardziej skomplikowany niż jest w rzeczywistości. Rozumiemy, że jako Inwestor możesz gubić się w natłoku informacji.

Skontaktuj się z nami, prześlij projekt Twojego budynku, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie i wyjaśnimy wszystkie aspekty w możliwie najbardziej przystępny sposób.

Kontakt

OFERUJEMY WIĘCEJ!

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz sprawdzony i polecany zespół specjalistów.
Nasza praca nie kończy się na uruchomieniu systemu. Będziemy z Tobą zawsze, gdy będziesz nas potrzebować. Nie działa router? Musisz zmienić konfigurację alarmu? Chcesz przekonfigurować przycisk? A może mamy zabezpieczyć halę produkcyjną w Twojej firmie?

Zadzwoń, a chętnie Ci w tym pomożemy.

Sprawdzony system

Otwarty standard KNX jest obecny w ponad 120 krajach i wspierany jest przez ponad 400 światowych producentów urządzeń automatyki. Jest to wystarczającą gwarancją tego, że nie będzie żadnego problemu z obsługą techniczną w przyszłości, czego nie możemy być pewni w przypadku konkurencyjnych systemów zamkniętych.

Sprawdzeni dostawcy

Doskonale rozumiemy, że nasi klienci wolą wypić z nami kawę, niż wzywać do serwisu systemu, dlatego kładziemy ogromny nacisk na stosowanie najwyższej jakości urządzeń, które wykazują się bezproblemową pracą przez długie lata.
My też wolimy wypić kawę.

Sprawdzony zespół

Ponieważ ogromnie cenimy prywatność naszych klientów nie umieszczamy ich rekomendacji na stronie internetowej. Jeśli chciałbyś porozmawiać z którymś z nich, przyjdź do nas. Zaaranżujemy rozmowę, podczas której dowiesz się o ich doświadczeniach ze współpracy z nami.